Titles you rated
PunchRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 2.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Paradise RanchRated ★ 0.5
High KickRated ★ 3.5
MomRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 2.5
TripleRated ★ 2.0
BloodRated ★ 1.0
East of EdenRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 5.0
Late Night RestaurantRated ★ 1.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 5.0
Prime Minister and IRated ★ 1.5