Titles you rated
TemptationRated ★ 4.0
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 1.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
SignRated ★ 2.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 0.5
She Was PrettyRated ★ 0.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0