Titles you rated
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Mr. GoRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
PompeiiRated ★ 2.0
BlindnessRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0