Titles you rated
JulesRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
Marona's Fantastic TaleRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
Next SoheeRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0