Series
Ratings
74
First LoveRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Recipe for FarewellRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Nineteen to TwentyRated ★ 3.0
EXchange Season 2Rated ★ 3.5
EXchange Season 1Rated ★ 3.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Earth ArcadeRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0