Movies
Ratings
409
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
We Were SoldiersRated ★ 4.0
JawsRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
One DayRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0