Titles you rated
AvatarRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
SpyRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0