Movies
Ratings
507
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
PapillonRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 1.0
Extreme JobRated ★ 2.5
Our Little SisterRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Crimson TideRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.5
DriveRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
The Final CountdownRated ★ 1.0
FrequencyRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 3.5
The Place Beyond the PinesRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Holy MotorsRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.0