Movies
Ratings
15
Now You See MeRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 1.0
LucyRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0