Series
Ratings
16
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Recipe for FarewellRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Fallout Season 1Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
VigilanteRated ★ 2.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
One Piece Season 1Rated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
The BoysRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0