Series
Ratings
121- Merry MaryRated ★ 4.0
- New NonstopRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.5
Cells at Work!!Rated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Life's PunchlineRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
- Toy SoldiersRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0