Series
Ratings
51
The BoysRated ★ 3.5
Atlanta Season 2Rated ★ 4.0
Atlanta Season 1Rated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.5
Steven UniverseRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
The OARated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
Sense8Rated ★ 4.0