Titles you rated
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
ShutterRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 2.0
Death BellRated ★ 1.0
Love FictionRated ★ 2.5
The ShamelessRated ★ 0.5
Steal My HeartRated ★ 2.5
Penny PinchersRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 5.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Lifting King KongRated ★ 1.5
Northern Limit LineRated ★ 5.0