Titles you rated
Righteous LoveRated ★ 2.0
Princess AuroraRated ★ 0.5
East of EdenRated ★ 2.0
First Wives' ClubRated ★ 1.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
I am Your TeacherRated ★ 1.5
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 1.0
Love RainRated ★ 2.0
Feast of the GodsRated ★ 2.5
My Fair LadyRated ★ 3.5- Invisible ManRated ★ 5.0
My Lovely GirlRated ★ 1.5
Three BrothersRated ★ 2.5
Mischievous KissRated ★ 0.5
Lovers of MusicRated ★ 1.0
The Accidental CoupleRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Fashion 70'sRated ★ 2.5
Hogu's LoveRated ★ 2.5