Titles you rated
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
LucyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
How to Steal a DogRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0