Movies
Ratings
424
Ossan's Love: Love or DeadRated ★ 4.5- Acting LoveRated ★ 4.5
47 RoninRated ★ 1.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Ten CommandmentsRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 4.0
The Purge: AnarchyRated ★ 3.5
The PurgeRated ★ 3.0
The Purge: Election YearRated ★ 3.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Self/lessRated ★ 3.5
2036: Nexus DawnRated ★ 3.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.5
Fifty Shades DarkerRated ★ 2.0