Titles you rated
SecretRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.5
Kingdom of HeavenRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0