Movies
Ratings
62
Waterloo BridgeRated ★ 5.0
The BodyguardRated ★ 4.5
Doctor ZhivagoRated ★ 4.0
From Russia with LoveRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.5
Live and Let DieRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 1.5
The ThievesRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 3.0