Movies
Ratings
20
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 1.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 4.0