Movies
Ratings
367
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Hunter KillerRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0
P.S. I Love YouRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0