Movies
Ratings
183
Me Before YouRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Inside JobRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
DenialRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Feng ShuiRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Criminal ConspiracyRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5