Titles you rated
SandglassRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 0.5
Killing EveRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
MemoryRated ★ 4.0
La Dolce VitaRated ★ 4.0