Series
Ratings
181
3 Body ProblemRated ★ 5.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 2.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 2.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 2.0
- 나루토 2기Rated ★ 3.0
NARUTORated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Kemono JihenRated ★ 4.0
Deca-DenceRated ★ 5.0
Food Wars! The Third Plate: Toutsuki Train ArcRated ★ 3.5
Food Wars! The Third PlateRated ★ 4.0