Series
Ratings
20
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
SignalRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 2.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
The Great DoctorRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0