Titles you rated
D-DayRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 4.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Bel AmiRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0