Series
Ratings
31
Prosecutor PrincessRated ★ 5.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0