Titles you rated
Begin AgainRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 4.0