Series
Ratings
82
Ugly BettyRated ★ 4.5- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 3.5
Friends Season 2Rated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
CSI: NYRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
ArrowRated ★ 4.0