Titles you rated
PrisonersRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
How to Have SexRated ★ 4.0
Anna KareninaRated ★ 4.5
Scream 4Rated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Helter SkelterRated ★ 5.0
The First OmenRated ★ 4.5
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie SocietyRated ★ 3.5
NosferatuRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
It's What's InsideRated ★ 4.0
CrescendoRated ★ 5.0
The FavouriteRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 5.0
The Curse of La LloronaRated ★ 3.0
BarbarianRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 5.0
Dead RingersRated ★ 4.0