Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 4.5- HeroRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 4.5
CJ7Rated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0