Titles you rated
SpectreRated ★ 4.0
Anna MagdalenaRated ★ 2.5
Pacchigi! Love & PeaceRated ★ 3.0
Run Lola RunRated ★ 3.0
The Accidental SpyRated ★ 1.5
French KissRated ★ 3.0
The PostmanRated ★ 5.0
Turner & HoochRated ★ 3.0
The FanRated ★ 3.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 2.5
AnacondaRated ★ 3.5
The Basketball DiariesRated ★ 4.0
BandidasRated ★ 2.0
The Devil's AdvocateRated ★ 3.0
Finding ForresterRated ★ 3.0
Sumo Do, Sumo Don'tRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 2.5- Kid CopRated ★ 2.5
BreakdownRated ★ 3.5
Tell Me SomethingRated ★ 3.0