Titles you rated
GhostRated ★ 4.0
Children of A Lesser GodRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0
BloodRated ★ 0.5
Save MeRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 2.5
Lucky RomanceRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
RememberRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 5.0