Movies
Ratings
181
WantedRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0