Titles you rated
WonkaRated ★ 2.5
Paris, 13th DistrictRated ★ 4.0
Summer Time Machine BluesRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
VagabondRated ★ 5.0
Nobody Loves MeRated ★ 4.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
Insidious: The Red DoorRated ★ 2.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Pauline at the BeachRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Riceboy SleepsRated ★ 3.0
Gyeong-ah’s DaughterRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 4.5