Titles you rated
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The ChairRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0