Titles you rated
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Bring It On, GhostRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0