Titles you rated
- RNARated ★ 3.5
- Men of the Bath HouseRated ★ 3.5
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 4.0- My Love PatzziRated ★ 3.5
SnowmanRated ★ 3.5- BossRated ★ 3.5
TomatoRated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
All About EveRated ★ 4.0
9 End 2 OutsRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5