Movies
Ratings
722
JawsRated ★ 4.0- E.T. The Extra-Terrestrial 20th Anniversary SpecialRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Isle of DogsRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Wind RiverRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0- The rain comes soonRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 3.5
Death on the NileRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Man of MenRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 3.5
The Lego MovieRated ★ 3.5