Titles you rated
SupermanRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
Extraction 2Rated ★ 3.5
The FlashRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0