Movies
Ratings
731
Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Under the Open SkyRated ★ 3.0
Alice and Therese's Illusion FactoryRated ★ 0.5
The MatchRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 3.5
WickedRated ★ 2.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
Gangnam BluesRated ★ 2.5
Pulp FictionRated ★ 3.0
Small, Slow but SteadyRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 5.0