Titles you rated
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 5.0- 하이큐!! 땅 VS 하늘Rated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 0.5
BelieverRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Tales of the NightRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 2.5
UnbowedRated ★ 2.5
InfernoRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
After EarthRated ★ 1.5