Movies
Ratings
50
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 2.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0