Titles you rated
Perfect DaysRated ★ 5.0
TwistersRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Of An AgeRated ★ 3.0
Mothering SundayRated ★ 4.0
Spoiler AlertRated ★ 4.0
Nuovo OlimpoRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5