Series
Ratings
110
The BequeathedRated ★ 4.0
Special Ops: Lioness Season 1Rated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
Japan Sinks 2020Rated ★ 1.5
Killing EveRated ★ 3.0
MirandaRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 2.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Fear the Walking DeadRated ★ 2.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.5