Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 4.5
The Plan ManRated ★ 4.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
AntiqueRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.5
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 4.5
Crows ZeroRated ★ 4.5