Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.0