Titles you rated
The Fifth ElementRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
ArahanRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
MossRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
300Rated ★ 5.0
Sucker PunchRated ★ 1.5