Movies
Ratings
242
The Truman ShowRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
BeatRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 4.5
My Little BrideRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
OnceRated ★ 4.5