Movies
Ratings
263
WhiplashRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Becoming JaneRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 5.0