Movies
Ratings
29
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 2.0
The Sixth SenseRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 2.0
TransformersRated ★ 2.5
TakenRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 2.0